Serwis

Zajmujemy się serwisem urządzeń biurowych takich jak:

  • urządzenie wielofunkcyjne (kopiarki, kserokopiarki),
  • drukarki,
  • faksy,
  • skanery,
  • urządzenia wielkoformatowe.

Potrzebujesz serwisu? Skontaktuj się z nami:

tel. +48 792 460 460
tel. +48 61 223 55 34
e-mail: service@bestcopy.pl

to usługa polegająca na profesjonalnej naprawie i konserwacji urządzeń biurowych takich jak kopiarki, drukarki, skanery czy faksy. Serwis taki oferuje szeroki zakres usług w tym, diagnostykę, czyszczenie, wymianę materiałów eksploatacyjnych, konfigurację urządzeń, w tym także z siecią komputerową, aktualizację oprogramowania urządzenia, czy wymianę części oraz naprawę uszkodzonych podzespołów. W ramach serwisu można także skorzystać z usługi przeglądów okresowych, które są zalecane przez producentów urządzeń i których regularne wykonanie zapewnia optymalne działanie urządzeń oraz zwiększają ich trwałość.

Serwis urządzeń wieloformatowych i biurowych to jeszcze szersza oferta, obejmująca serwis kopiarek i kserokopiarek, jak również drukarek, skanerów, faksów. W ramach tej usługi klienci mogą również skorzystać z usług związanych z dostawą materiałów eksploatacyjnych oraz innymi akcesoriami, a także szkoleniami i doradztwem technicznym. Z chęcią wykonamy także profesjonalne usługi IT, takie jak konfiguracja urządzenia do pracy z siecią komputerową, instalacja sterowników na komputerach, czy konfigurację usługi skanowania do e-mail, lub do katalogu (SMB, FTP)

W każdym z tych przypadku usługi serwisu urządzeń biurowych są szczególnie ważne dla firm, zapewniając nie tylko ciągłość pracy, ale również optymalne wykorzystanie sprzętu oraz jego dłuższą żywotność.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy