Oprogramowanie

Nowoczesne oprogramowanie Documaster dla szkół i uczelni wyższych, firm oraz administracji.

  Oprogramowanie dla sektorów: edukacji (szkół, przedszkoli, uczelni wyższych), biznesu oraz administracji.
  Dostarczamy holistyczne rozwiązania, integrowane z innymi aplikacjami oraz płatnościami elektronicznymi (Przelewy 24) i w pełni dostosowane do potrzeb biznesowych i edukacyjnych naszych klientów.

  Oprogramowanie Documaster posiada Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 – potwierdzający, że produkowane oprogramowanie, procesy, usługi oraz procedury spełniają światowe standardy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

  Oprogramowanie Documaster pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy kompatybilności z urządzeniami producentów: Ricoh, Epson, Sharp, Brother oraz Canon. Jest to gwarancja poprawnego działania z większością obecnie oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Euroimpex S.A. jest partnerem technologicznym wyżej wymienionych koncernów co oznacza bezpośredni dostęp do najnowszych technologii oraz poufnych informacji producenta urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.

  Edukacja

   Systemy chmurowe zawierające cyfrową bazę wiedzy, dostosowaną do poziomu kształcenia. Integracja
   z urządzeniami umożliwia przyjemną naukę podczas zajęć i w domu, a także pozwala drukować, skanować i kopiować materiały na terenie szkoły/uczelni.

   Biznes

    Oprogramowanie, które umożliwia m.in. obniżenie kosztów wydruków, bezpieczne zarządzanie poufnymi dokumentami, przechowywanie
    i transfer dużych plików, integrację
    z urządzeniami i systemami, wprowadzenie ekologicznych rozwiązań.

    Administracja

     Rozwiązania dla administracji, które umożliwiają m.in. obniżenie kosztów wydruków, bezpieczne zarządzanie poufnymi dokumentami, sprawną obsługę interesantów, przechowywanie wartościowych informacji i ich publiczne udostępnianie.