Ricoh

Urządzenia wielofunkcyjne mono

Urządzenia wielofunkcyjne kolor

Urządzenia wielkoformatowe

Urządzenia używane mono

Urządzenia używane kolor

Kserokopiarki Ricoh – Nashuatec Poznań

Ricoh oferuje wiele różnych modeli urządzeń wielofunkcyjnych zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli, które cechują się szybkim i wydajnym działaniem. Urządzenia wielofunkcyjne są przeznaczone dla firm, które potrzebują jednego urządzenia, które może drukować, kopiować, skanować i wysyłać faksy. Modele Ricoh różnią się między sobą, oferując różne kontrole na panelu, prędkość drukowania, pojemność papieru i ilość funkcji wbudowanych w urządzenie.

Ricoh także oferuje urządzenia wielkoformatowe, które są idealne dla drukowania plakatów, map, projektów architektonicznych i innych dokumentów wielkoformatowych. Urządzenia te pozwalają na wydruk na różnych materiałach wysokiej jakości, w tym laminowanych papierach, błyszczących lub matowych nalepkach, foliach i innych materiałach specjalnych.

Oprócz tego, Ricoh oferuje również technologie w chmurze, co pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie przesyłanie dokumentów między urządzeniami i komputerami. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zdalnego drukowania i kontrolowania drukarek z dowolnego miejsca. Urządzenia wielofunkcyjne firmy Ricoh są wydajne, niezawodne i świetnie sprawdzą się w każdej firmie, dużo lub małej, której potrzeby związane z drukowaniem są różnorodne. Oferujemy również kserokopiarki takich producentów jak Develop, Epson, Sharp.