Nowoczesne oprogramowanie Documaster dla szkół i uczelni wyższych, firm oraz administracji.


Oprogramowanie dla sektorów: edukacji (szkół, przedszkoli, uczelni wyższych), biznesu oraz administracji.

Dostarczamy holistyczne rozwiązania, integrowane z innymi aplikacjami oraz płatnościami elektronicznymi (Przelewy 24) i w pełni dostosowane do potrzeb biznesowych i edukacyjnych naszych klientów.

Oprogramowanie Documaster posiada Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 – potwierdzający, że produkowane oprogramowanie, procesy, usługi oraz procedury spełniają światowe standardy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Oprogramowanie Documaster pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy kompatybilności z urządzeniami producentów: Ricoh, Epson, Sharp, Brother oraz Canon. Jest to gwarancja poprawnego działania z większością obecnie oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Euroimpex S.A. jest partnerem technologicznym wyżej wymienionych koncernów co oznacza bezpośredni dostęp do najnowszych technologii oraz poufnych informacji producenta urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.

Edukacja

Biznes

Administracja

Systemy chmurowe zawierające cyfrową bazę wiedzy, dostosowaną do poziomu kształcenia. Integracja
z urządzeniami umożliwia przyjemną naukę podczas zajęć  i w domu, a także pozwala drukować, skanować i kopiować materiały na terenie szkoły/uczelni.

Oprogramowanie, które umożliwia m.in. obniżenie kosztów wydruków, bezpieczne zarządzanie poufnymi dokumentami, przechowywanie
i transfer dużych plików, integrację
z urządzeniami i systemami, wprowadzenie ekologicznych rozwiązań.

Rozwiązania dla administracji, które umożliwiają m.in. obniżenie kosztów wydruków, bezpieczne zarządzanie poufnymi dokumentami, sprawną obsługę interesantów, przechowywanie wartościowych informacji i ich publiczne udostępnianie.