Bestcopy tworzą ludzie, którzy od ponad 10 lat zwiazani są z branżą urządzeń biurowych. Jako autoryzowany partner Nashuatec prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży,  wynajmu oraz serwisu urządzeń biurowych Ricoh Family Group (Nashuatec, Ricoh, Gestetner, Lanier, Rex-Rotary). Proponowane przez nas produkty, usługi, oraz  rozwiązania, mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. 

Bestcopy
należy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalizujących się w opracowywaniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań zarządzania obiegiem dokumentów. Proponując rozwiązanie uwzględniamy specyficzne potrzeby wynikające z systemu organizacyjnego oraz rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności. Pokazujemy swoim Klientom, jak ważny jest całkowity koszt posiadania systemu (ang. TCO), a nie wyłącznie zakup samego urządzenia. 

Bestcopy stara się w pełni realizować każde zamówienie oraz spełniać oczekiwania Klientów, dobierając odpowiedni sprzęt, który konkretyzuje oczekiwania zamawiającego.

Bestcopy posiada duże doświadczenie, stara się w pełni sprostać potrzebom naszych Klientów, stale podnosząc jakość usług, uwzględniając rozwijające się trendy rynkowe i zapotrzebowanie.


Jakość, profesjonalność, rzetelność to cechy, które charakteryzują firmę Bestcopy