Drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w miejscach użyteczności publicznej


Documaster Everywhere to rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na terenie placówki, w której muszą załatwić sprawę. To idelane rozwiązanie dla urzędów, przychodni, lotnisk, dworców oraz pozostałych instytucji obsługujących codziennie wielu interesantów, którzy potrzebują coś wydrukować. Stanowią również doskonałe rozwiązanie w dużych firmach, biurowcach, hotelach, a także w centrach handlowych.
Documaster everywhere to nowa jakość obsługi klientów/interesantów. Dzięki udostępnieniu samoobsługowego punktu drukowania, kopiowania i skanowania na terenie placówki, nie tylko znacząco przyspieszysz obsługę klientów, ale też podniesiesz jej jakość na tle konkurencji.

Dostęp do i drukowanie z chmury i zewnętrznych zasobów

Udostępniaj interesantom i klientom ważne materiały i dokumenty w chmurze, które będą mogli potem wydrukować na terenie Twojej placówki. Dzięki Documaster Everywhere będą mogli również skorzystać z zewnętrznych zasobów, takich jak np. e-mail lub prywatna chmura

Opłaty w systemie „pre-paid”

W systemie Documaster Everywhere koszt wydruku jest obliczany na podstawie procentowego pokrycia strony tonerem gwarantując konkurencyjną cenę. Opłaty można uiścić jako mikropłatności poprzez bankowość internetową z poziomu interfejsu www Documaster Everywhere lub gotówką w jednym z wpłatomatów systemu. Użytkownik ma pełny wgląd w swoje saldo i historię zrealizowanych transakcji. Opłaty za usługi mogą także być doliczone do rachunku Państwa Klienta.

Dzierżawa i serwis urzadzeń

W ramach usługi dostarczamy do naszych klientów urządzenia wielofunkcyjne, dobrane ścisle pod kontem wymagań, potrzeb i możliwości naszych klientów. Urządzenia objęte są stała opieką serwisowo-materiałową.

Dotacja
z Funduszy Europejskich

Documaster oraz integrowane z nim urządzenia i rozwiązania mogą być dofinansowane  ze środków Unii Europejskiej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.