Dowiedz się więcej! Pobierz broszurę >

Nashuatec SGK3100dn

Monochromatyczne drukarki żelowe Nashuatec GELJET™ SGK3100DN to oszczędne drukarki, która odzwierciedlają zaangażowanie Nashuatec w ochronę środowiska. Ta innowacyjna drukarka jest szybka i kompaktowa. Oferuje niski całkowity koszt posiadania, łatwość nawiązywania połączeń oraz pełny dostęp od przodu urządzenia. Pierwsza drukarka mono Nashuatec, która w znaczny sposób upraszcza drukowanie w środowiskach biurowych i handlowych.

Drukarki GELJET™ Nashuatec używają lepkiego, szybkoschnącego żelu pigmentowego Liquid Gel™, który nie przenika przez papier. Zapewnia to wysokiej jakości wydruki mono przy niskim koszcie na zwykłym papierze. A ponieważ Liquid GelT wysycha natychmiast, umożliwia szybkie dwustronne drukowanie.

Ciesz się niskim całkowitym kosztem posiadania z urządzeniem Nashuatec SGK3100DN. Zużycie energii jest znacznie mniejsze niż porównywalnej drukarki laserowej, co powoduje zmniejszenie kosztów energii. Wysoko wydajny pojemnik z żelem na 10000 arkuszy dodatkowo zmniejsza koszt wydruku.

                                                                                           
Bestcopy ul. Głogowska 160, 60-126 Poznań, tel.: +48 61 223 55 43, e-mail: office@bestcopy.pl